Notiks Vasaras saulgriežu ieskandināšanas pasākums kopā ar ārvalstniekiem

2017.06.15

Lai atzīmētu Starptautisko bēgļu dienu un Latvijā dzīvojošos trešo valstu pilsoņus iepazīstinātu ar Latvijas kultūru un tradīcijām, biedrība “Patvērums “Drošā māja”” otrdien, 20.jūnijā, organizē īpašu pasākumu, kas noritēs no plkst. 13:00 – 15:00, Lāčplēša ielā 70 B – 1, Radošās apvienības jauniešiem TREPES telpās.

Kopā ar dažādu kultūru pārstāvjiem un latviešu folkloras kopu izdejosim Vasaras saulgriežu dančus un dosimies rotaļās. Mācīsimies izdziedāt Līgo dziesmas un ieskandināt dažādus senos latviešu ritma instrumentus. Dažādu kultūru dalībniekus iepazīstināsim ar latviskajām rakstu zīmēm, zīmējot tās uz dažādu virsmu materiāliem. Bērniem kopā ar brīvprātīgajiem būs iespēja arī darboties radošajās darbnīcās.

Kontaktinformācija mediju pārstāvjiem: Rasa Saliņa, sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr. 29145314, rasa.salina@gmail.com

Pasākums tiek rīkots projektu “Atbalsta pasākumi starptautiskās aizsardzības personām” (granta līgums Nr. PMIF/9/2016/1/03) un “Informācijas centrs imigrantiem” (granta līgums Nr. PMIF/12/2016/1/1) ietvaros. Projekti tiek īstenoti ar Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda atbalstu un tos līdzfinansē Eiropas Savienība.  

Atpakaļ