NVO kontakti

Nevalstiskās organizācijas, kas strādā ar imigrantu integrācijas jautājumiem:

"Patvērums "Drošā māja""
Sniedz atbalsta pakalpojumus cilvēku tirdzniecībā cietušajām personām, legālajiem migrantiem, tajā skaitā patvēruma meklētājiem, bēgļiem un personām, kurām piešķirts alternatīvais statuss, nodrošinot indivīda tiesības saņemt atbilstošu palīdzību un aizstāvību. Organizācija darbojas Konsultatīvajā Padomē trešo valstu pilsoņu integrācijai.

Latvijas Cilvēktiesību centrs
Nodarbojas ar cilvēktiesību izglītības, pētniecību par cilvēktiesību un nacionālo attiecību jautājumiem. Juristi sniedz bezmaksas konsultācijas par cilvēktiesību jautājumiem. Organizācija darbojas Konsultatīvajā Padomē trešo valstu pilsoņu integrācijai.

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS
Veic politikas analīzi, pētniecību, interešu aizstāvību, iesaistās politikas dokumentu un likumdošanas izstrādē, sabiedrības informēšanā un apmācībās, tai skaitā par imigrantu integrācijas jautājumiem.

Baltijas Sociālo zinātņu institūts
Veic pētījumus par sociālās un etniskās integrācijas, tai skaitā imigrantu integrācijas jautājumiem.

Risinājumu darbnīca
Veicina dažādu sabiedrības grupu veiksmīgāku līdzdalību sabiedrības dzīvē, izstrādājot izglītojošos un informatīvos materiālus, kā arī veicot pilsoniskās izglītības pasākumus. Strādā ar studentiem – trešo valstu valstspiederīgajiem.

Baltā māja
Veicina sabiedrības un indivīdu sociālo integrāciju, saskaņu un labklājības attīstību. Sniedz atbalstu - informācijas un sociālo kontaktu, latviešu valodas un vēstures apmācību nodrošināšanu – imigrantiem Latgalē.

Starptautiskā Migrācijas organizācija, Rīgas birojs
Organizē apmācības dažādu profesiju pārstāvjiem par rasisma un neiecietības novēršanu, kā arī integrācijas un valodas kursus trešo valstu valstspiederīgajām sievietēm.

Izglītības attīstības centrs
Rīko izglītojošus pasākumus, lai veicinātu izglītotas, demokrātiskas sabiedrības attīstību, sekmētu pilsonisko līdzdalību un profesionālo konkurētspēju, tai skaitā īsteno integrācijas kursus imigrantiem. Organizācija darbojas Konsultatīvajā Padomē trešo valstu pilsoņu integrācijai.

"Sociālo pakalpojumu aģentūra "Ģimenes krīzes centrs "Mīlgrāvis""
Sniedz profesionālu psihosociālu palīdzību, lai paaugstinātu cilvēku ar dažādām sociālām problēmām integritātes pakāpi sabiedrībā, kā arī aizstāvētu viņu intereses un tiesības. Organizē apmācības trešo valstu valstspiederīgajām sievietēm un bērniem, kā arī sniedz konsultācijas juridiskos un sociālos jautājumos.

Izglītības un inovāciju attīstības centrs
Veicina izglītības resursu un pakalpojumu pieejamību visiem sabiedrības slāņiem, īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem cilvēkiem. Izstrādā izglītojošus un informatīvus materiālus trešo valstu valstspiederīgajiem. Organizācija darbojas Konsultatīvajā Padomē trešo valstu pilsoņu integrācijai.

Rīgas latviešu biedrība
Strādā ar kultūras projektiem, tai skaitā rīko integrācijas, valodas apmācības un kultūras pasākumus imigrantu ģimenēm ar bērniem.

Informācija tiek papildināta! Ja Jūsu nevalstiskā organizācija nodarbojas ar integrācijas jautājumiem un Jūs vēlaties, lai Jūsu kontaktinformāciju iekļauj šai sarakstā, laipni aicinām iesūtīt savu kontaktinformāciju!

Atpakaļ
Konsultācijas Rīgā
+371 25565098, +371 28612120
+371 67898343 (I - V 9:00 - 20:00)
Skype: PatverumsDM
Lāčplēša iela 75 - 9/10, Rīga
Konsultācijas reģionos
Latgale
+371 25723222
Kurzeme
+371 25719118
Vidzeme
+371 25719266
Zemgale
+371 25719588
Noderīgi

Pasākumu kalendārs
2018
Aprīlis 
POTCPSSv
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30